Overslaan en naar de inhoud gaan
Olympus '58 Doetinchem

Coach(es)

Morris & Nikki

Dames

Tess, Sophie, Noor, Macy, Fenna, Suze, Liza, Lyndsey

Heren

Xenn, Jorg, Mick

Wedstrijdschema

Devinco D2
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
16:00 uur
Vertrek:
14:40 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
Keizerslanden
Plaats:
DEVENTER
Wedstrijdnummer:
34087
Olympus '58 D1
SEV D1
Meer info
Aanvang:
18:00 uur
Vertrek:
Aanwezig:
17:30 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34084
Olympus '58 D1
Oost-Arnhem D1
Meer info
Aanvang:
09:45 uur
Vertrek:
Aanwezig:
09:15 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34085
Olympus '58 D1
SIOS '61/Diderna D1
Meer info
Aanvang:
10:30 uur
Vertrek:
Aanwezig:
10:00 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34086
Olympus '58 D1
Regio '72 D1
Meer info
Aanvang:
09:30 uur
Vertrek:
Aanwezig:
09:00 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34082
KVZ D2
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
18:00 uur
Vertrek:
17:00 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
Hanzehal
Plaats:
ZUTPHEN
Wedstrijdnummer:
34098
Zwaluwen D1
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
10:00 uur
Vertrek:
09:05 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
Heerenmaten
Plaats:
ZEVENAAR
Wedstrijdnummer:
34083
Olympus '58 D1
Devinco D2
Meer info
Aanvang:
09:30 uur
Vertrek:
Aanwezig:
09:00 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34081
SIOS '61/Diderna D1
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
10:00 uur
Vertrek:
09:05 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
De Dumpel
Plaats:
VELP GLD
Wedstrijdnummer:
34080
Oost-Arnhem D1
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
10:20 uur
Vertrek:
09:20 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
Valkenhuizen
Plaats:
ARNHEM
Wedstrijdnummer:
34079
Olympus '58 D1
KVZ D2
Meer info
Aanvang:
10:30 uur
Vertrek:
Aanwezig:
10:00 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34091
SEV D1
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
10:00 uur
Vertrek:
09:10 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
De Pol
Plaats:
ZELHEM
Wedstrijdnummer:
34078
Olympus '58 D1
Zwaluwen D1
Meer info
Aanvang:
10:30 uur
Vertrek:
Aanwezig:
10:00 uur
Accomodatie:
De Bongerd (D)
Plaats:
DOETINCHEM
Wedstrijdnummer:
34077
Regio '72 D1
Olympus '58 D1
Meer info
Aanvang:
14:15 uur
Vertrek:
12:55 uur
Aanwezig:
Accomodatie:
De Wieken
Plaats:
VAASSEN
Wedstrijdnummer:
34076

Rijschema

Datum Rijders Vertrektijd Accommodatie Plaats
Mick, Xenn, Noor 14:40 uur Keizerslanden DEVENTER Route
Fenna, Suze, Macy 17:00 uur Hanzehal ZUTPHEN Route
Tess, Sophie, Jorg 09:05 uur Heerenmaten ZEVENAAR Route
Fenna, Suze, Macy 09:05 uur De Dumpel VELP GLD Route
Mick, Xenn, Noor 09:20 uur Valkenhuizen ARNHEM Route
Tess, Sophie, Jorg 09:10 uur De Pol ZELHEM Route
Fenna, Suze, Macy 12:55 uur De Wieken VAASSEN Route

Trainingstijden veld

Dag Locatie Tijd Trainer(s) / Coach(es)
Dinsdag Veld 18.00 - 19.00 uur Henk, Morris en Nikki
Vrijdag Veld 18.00 - 19.00 uur Nikki en Morris o.v.b.

Trainingstijden zaal

Dag Locatie Tijd Trainer(s) / Coach(es)
Dinsdag Metzo College 18.00 - 19.00 uur Wilco